למה לעשות ביטוח פספורטכארד

כולנו טסים לחול במהלך השנה, חלקינו גם מספר פעמים ובכל פעם אנו מבינים שבכל טיסה ויציאה מגבולות ישראל יש צורך לרכוש ביטוח נסיעות לחול.

לפעמים בחירת היעד לחופשה קל הרבה יותר מבחירת הביטוח המתאים וזאת לאור מגוון הביטוחים הקיימים המוצעים על ידי חברות הביטוח.

מתוך מגוון הביטוחים בחרנו להתמקד דווקא בפספורטכאד, ביטוח נסיעות ייחודי לחול המתאים במיוחד ליעדים מסויימים עליהם נדבר בהמשך.

בכל ביטוח נסיעות לחו"ל אשר נבחן נוכל למצוא יתרונות וחסרונות בלי יוצא מן הכלל וזאת לאור ההבדלים בגובה הכיסויים בהתייחסות לסעיפי הביטוח השונים.

אם כך ההשוואה הופכת למבלבלת עוד יותר כאשר מתחילים לבחון את ההבדלים בסעיפים השונים.

אז החלטנו לדבר על הדברים החשובים באמת, על ההבדל המהותי בין פספורטכארד לכל שאר הביטוחים לחול.

למה לעשות ביטוח פספורטכארד

ביטוח נסיעות לחול פספורטכארד מקנה לרוכשים שקט נפשי אמיתי וזאת כיוון שבמעמד היציאה מהארץ אתם מקבלים כרטיס אשר ישמש אתכם בכל אירוע רפואי לו תזדקקו בחול במסגרת החופשה.

פספורטכארד מפעילה מוקד טלפוני בזמינות הכי גבוהה שתכירו 24 שעות ביממה מכל נקודה בעולם.

בקרות אירוע ביטוחי ויצירת קשר, פספורטכארד פותחים את הכרטיס לשימוש חופשי והוא הופך להיות כרטיס האשראי שלכם לתשלום על הטיפול הרפואי. היופי הוא שהתשלום מתבצע ישירות על ידי הביטוח ולכן אין צורך לשלם על הטיפול בכספכם האישי או לשלוח כתבי התחייבות לחברת הביטוח בארץ בשונה מחברות ביטוח אחרות.

המחשבה שבקרות אירוע ביטוחי לא נצטרך לשלם מכספינו ולשמור קבלות עד לחזרתנו לארץ נותנת לנו כמבוטחי פספורטכארד לבחור לקבל את הטיפול הרפואי המובחר ביותר במדינה בה אנו שוהים.

כפי שהזכרנו קודם, פספורטכארד הוא ביטוח עם יתרון בולט על פני כל שאר החברות בצורת התשלום עבור ארוע ביטוחי בחול.

לכן ביעדים מסויימים עם סיכון מוגבר הבחירה בפספורטכארד יכולה להיות קריטית עבורכם.

לא פעם תראו את אופנועי השלג מפנים פצועים באתרי הסקי השונים, אותם אנשים שיזדקקו לטיפול רפואי ולא יהיה ברשותם כרטיס פספורטכארד יידרשו לשלם מכספם את מלוא ההוצאה בחול או למלא כתבי התחייבות לטיפול, מיותר לציין שבמצב כזה הדבר האחרון שתרצו לחשוב עליו הוא מאיפה לעזאזל להביא את הכסף.

אז למה לא לטוס בראש שקט ולדעת שאם משהו יקרה הכל כבר ישולם מראש ובמקום?!

הדבר נכון גם לכל סוגי הספורט האתגרי בהם יש סיכון מוגבר לפציעות.

אז תפסיקו לחשוב ולהשוות את הכיסוי למזוודה או לטלפון, לחפש את הביטוח שזול יותר בכמה דולרים בודדים בתחושה ש"דפקתם את המערכת" ותתחיל לדאוג קודם כל לעצמכם!

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Button דילוג לתוכן