איך לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל

כאשר מסיימים לבחור את יעד הטיסה, בודקים מאיכן ניתן לקנות את הכרטיס במחיר הנמוך ביותר ובאיזה בית מלון נישן. חשוב לאחר מיכן גם לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל בצורה נכונה, כזה שיתאים למאפיינים האישים שלנו, הצרכים האישים שלנו, והמאפיינים של הנסיעה.

לאחר הרפורמה שמשרד האוצר עשה בביטוחי הנסיעות לחו"ל אופי הכיסויים הבסיסיים הפך להיות זהה בין החברות השונות, יש שונות קטנה בהרחבות שניתן לרכוש בנוסף לחבילת הבסיס בין החברות השונות אבל גם היא לא מהותית. מה שכן שונה בין בחברות זה גובהה הכיסוי בגין כל מקרה, כיצד נקבל את התשלום ( פספורטכארד ) ועד כמה הנושא של טיפול בתביעה הוא פשוט ונוח עבורנו המבוטחים וכמובן המחיר.

איך לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל
איך לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל

כאשר אתם באים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל חשוב מאוד לבדוק את הפרמטרים הבאים:

1.     מהו גבוה הכיסוי בגין הוצאות רפואיות בחו"ל, לדוגמא מבדיקה שערכנו עלה כי בביטוח נסיעות לחו"ל פספורטכארד גובהה הכיסוי לסעיף הנ"ל הוא הגובה ביותר בעוד אצל רוב החברות גובה הכיסוי עומד לפעמיים על חצי ואף פחות.

2.     נוחות הגשת התביעה והקשר מול חברת הביטוח, האם ניתן להגיש טפסים באופן דיגטלי או באמצעות אפליקציה או הכל צריך לעשות דרך מוקד ואנשי שירות

3.     כאשר נזקקים לטיפול רפואי בחו"ל כיצד משלמים על הטיפול, לדוגמא בביטוח נסיעות לחו"ל פספורטכארד אתם מקבלים כרטיס אשראי לשימוש בעת הזדקקות לטיפול רפואי כאשר בשאר החברות בדרך כלל אתם צריכים להוציא כסף מכיסכם הפרטי ולאחר מיכן לבקש החזר מחברת הביטוח

4.     האם קיים השתתפות עצמית, בגין מה ומה הגובה של השתתפות עצמית.

5.     התאמה של הביטוח לאופי הטיול, במידה ואתם מתכננים לעשות פעילות של ספורט אתגרי, סקי או טרקים יש להתייחס לכך בעת רכישת הביטוח ולרכוש את הכיסוי המתאים.

6.     התאמה של הביטוח למצב הבריאותי שלכם, במידה וקיימת מחלה כרונית חשוב לרכוש כיסוי עבור החמרה במצב רפואי קיים שייתן לכם כיסוי במידה ואכן תזדקקו לטיפול רפואי בגין המחלה כאשר אתם בחופשה.

 

לסיכום כשאר אתם באים לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל חשוב לבחור את הביטוח הנכון ביותר עבורכם ואל להסתכל רק על המחיר (שהוא גם פרמטר חשוב), במידה ואתם צריכים עזרה בקבלת ההחלטה אנחנו ב- MY ADVICE  נשמח לעזור לכם (השאירו פרטים למטה)

 

במסגרת מגוון השירותים הרחב שלנו אנחנו מעניקים גם שירות של סדר בתיק הביטוחי באמצעות הר הביטוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Button דילוג לתוכן