איך נוסעים לחו"ל מבלי לשכוח כלום – הרשימה המלאה

אחת ההנאות הכי גדולות בחיים היא לקחת הפסקה מהטירוף היום יומי של עובדה ילדים חוגים ועוד אלף ואחד דברים, פשוט להתנתק מהכל ולעלות לטיסה לחו"ל לחופשה מפנקת שתטעין לנו את המצברים עד החופשה הבאה.

בגלל שבמהלך החופשה אנחנו רחוקים מהבית, חשוב שלפני שאנחנו עולים על הטיסה לא לשכוח שום דבר  ולבדוק שלקחנו כל מה שצריך על מנת למנוע אי נעימיות כאשר אנחנו בחו"ל.

 

בדיוק בשביל כך החלטנו להכין עבורכם רשימה עם כל מה שצריך לבדוק לפני שעולים על המטוס.

פספורט קארד חו"ל

ויזה

לא לכל המדינות בעולם ניתן פשוט להזמין טיסה ולעלות על המטוס, להרבה מאוד מדינות נדרש להוציא ויזה שעצם מאשרת לנו את הכניסה למדינת היעד, ללא הפרט הנ"ל כנראה שתעלו על הטיסה אבל כאשר תנחתו במדינה היעד תצטרכו לחזור על עקבותיכם, לכן חשוב מאוד לבדוק האם במדינת היעד שאליה אתם טסים נדרש להוציא ויזה ואם כן להוציא אחת,

בנוסף אם יש לכם ויזה ישנה מבקורים קודמים במדינת היעד לבדוק שהיא עדיין בתוקף למשך כל השהות במדינת היעד.

דרכון

שימו לב לקחת את הדרכונים של כולם ואכן כול הדרכונים בתוקף, לא נעים להגיע לשדה ולגלות שם שהדרכון לא בתוקף, דבר שגם יעלה לכם לא מעט משום שתהיו חייבים לחדש את הדרכון בשדה התעופה ושם העלות שלו לא נמוכה בכלל, לכן עדיף להימנע מאי נעימויות ופשוט לבדוק את התוקף כבר שמזמינים את החופשה ככה שיהיה לכם מספיק זמן להוציא דרכון חדש דרך משרד הפנים, שם התורים לא קצרים בכלל.

ביטוח נסיעות לחו"ל

לאחר שמסיימים להזמין את הטיסה חשוב כבר באותו מועד להזמין ביטוח נסיעות לחו"ל,

הסיבה שבגינה חשוב לעשות את הביטוח ישר לאחר הזמנת הטיסה היא שניתן לרכוש כחלק מביטוח הנסיעות לחו"ל תוסף של ביטול בגין כל סיבה (ניתן לרכוש את הכיסוי הנ"ל רק מספר ימים לאחר הזמנת הטיסה ) וכך במידה ותבטלו את הטיסה מכל סיבה לא תפגעו כלכלית בשל כך ותוכלו להזמין חופשה למועד אחר. חשוב לבדוק מה כל ביטוח נותן, לדוגמא בביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד אתם מקבלים כרטיס אשראי שבאמצעות תוכלו לשלם עבור הטיפול הרפואי בזמן השעות בחו"ל, פספורט קארד הוא הייחודי בתחום הנ"ל אבל קיימים עוד ביטוחים כאשר לכל אחד יש את היתרונות שלו.

 בעיקרון אלו הדברים החשובים ביותר שצריך לבדוק לפני הנסיעה לחול, כמובן שזה חוץ מהבגדים ושאר הדברים האישים שגם בלעדיהם לא יהיה נעים לעלות על המטוס.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Button דילוג לתוכן