ביטוח בריאות

הכירו את הרפורמה החדשה שתחסוך לכם אלפי שקלים בביטוח בריאות

רפורמת ביטוחי הבריאות נכנסה לתוקף כבר ב-2016 ⧫ אבל הציבור הרחב לא מודע לרפורמה ולאפשרויות החיסכון שהיא מאפשרת ⧫ הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על הרפורמה.

בפברואר 2016 נכנסה לתוקף רפורמת הבריאות. עד אז היו קיימות מאות פוליסות בריאות שכללו אינספור כיסויים שונים. אדם שרצה לרכוש פוליסת בריאות היה צריך לרכוש ביטוח רחב מאוד שכלל סעיפים מיותרים ויקרים.

ביטוח בריאות

הרפורמה עשתה סדר בבלגן, והגדירה מספר תחומים מוגדרים לביטוח בריאות: ניתוחים בישראל, ניתוחים בחו"ל, תרופות, השתלות, שירותים אמבולטורים וגילוי מחלות קשות. התבנית האחידה מאפשרת לצרכנים לבצע השוואה טובה יותר בין ההצעות שהם מקבלים מחברות הביטוח, וכך לבחור את הכיסוי הביטוחי המתאים להם במחיר משתלם. למעשה, האפשרות לרכוש ביטוח באופן פרטני ולבחור את הכיסוי שכל אחד צריך, מאפשרת חיסכון ממוצע של עשרות אחוזים בעלות החודשית עבור ביטוח בריאות.

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

 

האם אני זכאי להוזיל את ביטוח הבריאות?

הזכאות להוזלת הביטוח תלויה במספר פרמטרים, כמו גיל ומצב בריאותי, כאשר מרבית האנשים שלא עברו את גיל חמישים יוכלו להוזיל את הביטוח שלהם באופן משמעותי. בפנייה פשוטה תוכל לבדוק האם אתה זכאי להוזלה בביטוח.

הרפורמה הובילה למספר שינויים שהשפיעו על שוק הביטוח:

  • עדכון הביטוח בכל שנתיים: בעבר מחיר הפוליסה היה קבוע, ולא השתנה גם כאשר נכנסו שינויים טכנולוגיים וכיסויים חדשים. מאז הרפורמה הביטוחים מעודכנים בכל שנתיים מחדש, כאשר העדכון כולל שינוי ברוחב הכיסוי ובמחיר.
  • השוואת מחירים בקלות: עד אישור הרפורמה היה קשה מאוד להשוות בין הביטוחים השונים. השוואת מחירים היא הבסיס להוזלת מחירים, וכעת כשכל הביטוחים רזים ודומים ניתן להשוות בין החברות השונות ביתר קלות. עכשיו כל אחד יכול להשוות מחירים בין החברות השונות ולקבל מחיר משתלם ושירות איכותי.
  • הרבה יותר תחרות: כשכל חברה מכרה ביטוח שונה, המחירים היו מאוד שונים, והיה קשה להשוות ביניהם. עכשיו כשהביטוחים זהים והלקוחות משווים מחירים, לחברות הביטוח יש אינטרס להוריד מחירים. הרפורמה גרמה לתחרות רבה יותר בשוק הביטוח, שעובדת לטובת הצרכנים שנהנים ממחירים זולים יותר.

 

נשמע נחמד כל הרפורמה הזאת, אבל איך אני מרוויח מזה?

חלק מהאנשים כבר עדכנו את ביטוח הבריאות שלהם והתחילו לחסוך, אך נראה שרוב האוכלוסייה כלל לא מודעת לרפורמה ולמשמעויותיה. על המדף עומד כעץ מוצר זול יותר, ואתם יכולים לחסוך עשרות אחוזים בביטוח.

אחרי שקראתם את הכתבה הזו אתם כבר מודעים ליתרונות של הרפורמה, אבל אתם לא ממש יודעים איך לנצל אותם. בדיוק בשביל זה כדאי שתכירו את חברת advice ביטוח, שמספקת שירות ייחודי שיסייע לכם לבדוק את ביטוח הבריאות שלכם, להשוות מחירים ולמצוא מסלול אטרקטיבי.

אז במקום לשלם המון כסף על ביטוח לא מתאים, דברו עם המומחים של My advice >>

למידע נוסף בנושאי ביטוחי בריאות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Button דילוג לתוכן