הדרך הנכונה להזמין חופשה בחו"ל

כיום יותר ויותר ישראלים יוצאים לחופשות בחו"ל פעם אחת בשנה ולרוב גם יותר מזה, כישראלים אנחנו אוהבים לשלם כמה שפחות ולקבל את התמורה הטובה ביותר. אבל כיצד ניתן לעשות את זה בצורה החכמה ביותר?

על מנת לקבל את המחירים הטובים ביותר לא חייבים להיות מומחים גדולים בתחום או לשבת כל היום על המחשב במשך חודשים מה שחשוב זה לתכנן מספר דברים מראש.

 

ראשית חשוב לבדוק את תאריך הנסיעה לפעמים אם נטוס לאו דווקא בשיא העונה אלא ממש לאחר שיא העונה המחיר יכול לרדת בעשרות אחוזים, המזג האוויר צריך להיות עדיין טוב משום שזה צמוד לסוף העונה ביעד החופשה ולא פחות חשוב היעד יהיה הרבה פחות צפוף ועמוס מה שייתן לכם הנאה גדולה יותר בזמן השהות ביעד החופשה. לאחר שבחרנו את התאריך האופטימלי מבחינתו נשאר רק להזמין את הטיסה והמלון.

פספורטכארד

הזמנת הטיסה:

כיום יש המון אתרים אשר יוצרים לנו השוואה תוך מספר שניות בין מספר רחב של חברות טיסה וסוכני נסיעות , האתר שבדרך כלל אנחנו נוהגים להשתמש בו הוא skyscanner שלטעמנו נותן את ההשוואה הטובה ביותר, חוץ מימנו יש עוד כמה מנועי השוואה שהם לא פחות טובים וניתן להשתמש גם בהם. במהלך הזמנת הטיסה חשוב לשים לב לכמה פרמטרים:

האם מדובר בטיסה ישירה או בטיסה עם עצירות בדרך דבר שיגרום לעיקוב רב אבל מצד שני יוזיל את המחיר

האם הטיסה כוללת מזוודות ואם היא לא כוללת ואתם מתכננים לקחת אתכם מזוודה גדולה מה צריכה להיות העלות שלה, לעתים טיסות שלא כוללת מזוודה במחיר יכולות לצאת במחיר גבוה יותר לאחר הוספת המזוודות.

שעת הטיסה, לרוב טיסות בשעות פחות נוחות יעלו פחות אך גם יגרמו לכך שתצטרכו לצאת בשעות הלילה מהמלון שלכם ולשם סתם עבור לילה נוסף במלון למרות שלא תשתמשו בו. זאת השל העובדה שאת החדר יש להחזיר עד שעה 12:00-13:00 בדרך כלל והאם הטיסה יוצאת בלילה כנראה שלא תרצו להיות ללא חדר עד שעה 3 בבוקר.

הזמנת המלון:

כיום יש מספר אתרים מומלצים להזמת המלונות, חשוב מאוד לשים לב שיש הפרשים גדולים בין אתר לאתר ולכן חשוב לבדוק במספר מקומות, האתרים המומלצים לבדיקה הם:

 Booking, hotelscombined, travelist על מנת לבחור את המלון המתאים לכם ביותר מומלץ לבחור את המלון על פי מפה שנפתחת באתרים הנ"ל ומציגה לכם את כל המלונות על גבי מפה, ככה תוכל לבחור את המלון במיקום הטוב ביותר עבורכם במחיר הטוב ביותר.

ביטוח נסיעות לחו"ל

לאחר שסיימת להזמין את החופשה חשוב כבר בשלב הזה לסגור גם את הביטוח נסיעות לחו"ל וזאת משום שבמסגרת הביטוח נסיעות לחו"ל ניתן לרכוש הרחבה של ביטול מכל סיבה וניתן לרכוש את הכיסוי הנ"ל רק במסגרת מספר ימים מצומם לאחר הזמנת החופשה הכיסוי מחזיר לך את הכסף בגין הטיול במידה ואתם מבטלים את החופשה מכל סיבה דבר שיכול לקרות לפעמיים בשל שלל סיבות.

חשוב לעשות את הביטוח נסיעות לחו"ל במסגרת סוכנות ביטוח שמתמחה בנושא,

אנחנו ב –MY ADVCIE  מתמחים במגוון רחב של ביטוחי נסיעות לחו"ל לשלל צרכים שונים כולל  פספורט קארד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Button דילוג לתוכן