הסיבות להיווצרות של כפל ביטוחים

איתור וביטול ביטוחים כפולים

לצערנו הרב לאנשים רבים כיום יש ביטוחים כפולים ואף יותר מזה אשר מבטחים מספר פעמיים את אותו הדבר בדיוק. הדבר הנ"ל נוצר ממספר סיבות שונות שאותם נפרט במאמר הבא

הסיבות להיווצרות של כפל ביטוחים

אם בעבר החלטה על רכישת ביטוח חדש היתה נעשת במסגרת פגישה מסודרת עם סוכן ביטוח שעליה התכוננו זמן רב מראש על מנת לאסוף את כל החומר הרלוונטי, המצב כיום הוא שונה לחלוטין.

ראשית המון אנשים עושים ביטוחים דרך הטלפון אצל מוקדים טלפונים של סוכנויות ביטוח או חברות ביטוח, תהליך הרכישה באמצעות הטלפון הוא פשוט וקל ובדרך כלל הנציג הוא מאוד נחמד אך אגרסיבי ודואג להסביר לנו בנחישות עד כמה אנחנו צריכים את הביטוח הנ"ל.

כפל ביטוחי

למודל הנ"ל יש מספר בעיות הראשונה היא שבדרך כלל מי שעובד במוקדים הטלפונים הם בדרך כלל אנשים צעירים אחרי צבא ללא רישיון לעסוק בביטוח ולכן אין להם שום ידע מעמיק בנושא המטרה שלהם היא אחת ואחת בלבד, למכור לכם ביטוחים וכמה שיותר ככה יותר טוב. הבעיה המרכזית במצב הנ"ל שלמרביתם אין את הידע הדרוש על מנת לדעת האם אתם צריכים את הביטוח הנ"ל, האם הוא מתאים לצרכים היחודיים שלכם ואיזה ביטוחים נוספים יש לכם. כאשר הנציג הטלפוני מתקשר, בדרך כלל גם אם יש לכם כבר ביטוח קיים הוא עדיין ימכור לכם אחד נוסף כי אין לו את הכלים ולפעמיים גם את הרצון לברר האם יש לכם ביטוח דומה לזה או לאו. לכן אנשים בל הון עצמי גדול יותר בוחרים לקחת את שירותיו של חברת פמילי אופיס מומלצת, אשר תתן את השירות המקיף ביותר בנושא הביטוחים.

בעיה שנייה באותם מוקדים היא שכל נציג מכירות כאלה יש יעדים מאוד ברורים של כמה מכירות הוא צריך לעשות כל יום כל שבוע וכל חודש, ככה שעל מנת לעמוד ביעדים הנ"ל הוא צריך למכור וכמה שיותר!

שנית לא חסר סוכני ביטוח בעייתים שמוצאים שם רע לסוכני הביטוח הטובים שבאמת באים לעשות  טוב למבוטח ויש להם גם את כל הידע והכלים המקצועיים לתת לכם המלצה איכותית ואכפתית.

מה ניתן לעשות על מנת למנוע את הכפל הביטוחים

ראשית לא לעשות שום ביטוח דרך הטלפון! לא מדובר במוצר פשוט ולכן יש להתייחס עליו ברצינות הראויה. אם במידה ואתם כן עושים כבר ביטוח דרך הטלפון חשוב לוודא שהנציג שאתם מדברים איתו הוא אכן בעל רישיון ביטוח (שיציג לכם אותו)

שנית אם כבר יש לכם כפל ביטוחים ניתן לעשות סדר באמצעות אתר הר הביטוח של משרד האור שנותן לכם את חלק מהכלים לדעת מה יש לכם כיום אבל לא את כולם ולכן בנוסף להר הביטוח חשוב להיעזר בסוכן ביטוח מקצועי ואמין.

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Button דילוג לתוכן