הרפורמה בביטוח נסיעות לחו"ל

בתאריך ה-03.09.2017 נכנסה לתוקף הרפורמה בביטוח הנסיעות לחו"ל, שבאה לעשות סדר בג'ונגל של ביטוחי הנסיעות לחו"ל. הרפורמה מגדירה פוליסה בסיסית אחידה בכל החברות מבחינת כשעל החבילה הבסיסית ניתן להוסיף הרחבות להגדלת הכיסוי הביטוחי למקרים שונים שיכולים לקרות לכך בעת הנסיעה לחו"ל 

מה כלול בחבילה הבסיסית?

הכיסוי בחבילה הבסיסית החדשה הוא זהה בכל חברות הביטוח והוא כולל את הכיסויים הבאים: כיסוי להוצאות רפואיות (כולל בעת אשפוז), פינוי לבית חולים, הטסה לישראל, תרופות וטיפול חירום בשיניים, הטסת מלווה למקום אשפוזו של מבוטח בחו"ל, הארכת שהות בחו"ל מעבר לתקופת הביטוח בעקבות מקרה ביטוח, הטסה של גופה וכיסוי הכולל היריון עד שבוע 12 שאובחן לראשונה בחו"ל.

חשוב לציין שהכיסויים אכן דומים בחבילה הבסיסית בין החברות השונות אבל לא גובהה הכיסוי, לדוגמא מבדיקה שערכנו עולה שגובה הכיסוי הגובה ביותר להוצאות רפואיות בחו"ל נמצא בפוליסה של פספורט קארד והוא עומד על 5,000,000$ לעומת חצי ואף פחות אצל חלק מהחברות.

בנוסף אופן תשלום התביעה גם שונה מחברה לחברה, בעוד בחלק מהחברות אתם תצטרכו להוציא כסף מהכיס בעת מקרה רפואי בחו"ל ואז לבקש החזר מחברת הביטוח, בביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד אתם מקבלים כרטיס אשראי מחברת הביטוח שאיתם אתם משלמים עבור הטיפול הרפואי, דבר שהוא הרבה יותר נוח ופשוט במקרה ואתם נזקקים לטיפול רפואי

 

הרפורמה בביטוח נסיעות לחו"ל
הרפורמה בביטוח נסיעות לחו"ל

שדרוג החבילה הבסיסית:

על גבי החבילה הבסיסית ניתן להוסיף כיסויים והרחבות נוספות למקרים הבאים:

·        ביטול נסיעה וקיצור נסיעה

·        החמרה למצב רפואי קודם

·        אובדן או גניבה של כבודה

·        היריון

·        ספורט אתגרי

·        ספורט חורף

·        אובדן או גניבה של מחשב נייד/ טבלט

·        אובדן או גניבה של נייד

·        ביטול השתתפות עצמית במקרה של נהיגה ברכב או קארוון

·        מוות או אובדן איברים כתוצאה מתאונה

 

 

מה היה המצב לפני הרפורמה?

לפני הרפורמה כל חברה בחרה לכסות דברים שונים בפוליסה שלה ולכן היה קשה להשוואת בין החברות השונות וגם לדעת שבפוליסה שרכשת יש את כל הרכיבים אשר אתה זקוק או לא זקוק להם. בנוסף בפוליסה היו רכיבים שלא היה ניתן להוריד אותם מהפוליסה כאשר לא כל אחד היה זקוק להם וכיום ניתן לרכוש את הרכיבים האלה בנפרד ובעצם להתאים בצורה יותר נכונה את הפוליסה לצורך של המבוטח.

במסגרת מגוון השירותים הרחב של ביטוח ADVICE  אנחנו מעניקים גם שירות של סדר בתיק הביטוחי באמצעות הר הביטוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Button דילוג לתוכן