מה זה קרנות השתלמות תשואות

קרנות השתלמות נחשבות למכשיר השקעה אטרקטיבי למדי הכולל בתוכו הטבה גדולה של מס בשלב ההקפדה לקרן וכן הטבות מס בעת מימוש הקרן. ההטבות הנ”ל ניתנות למרות שאין מדובר במוצר פנסיוני לטווח ארוך.

כדאי לכם לבקש מהמעביד שלכם

במידה ויש לכם קרן השתלמות, הרי ניתן לומר כי הרווחתם לא מעט אבל במידה ואין לכם הרי כדאי לכם לנסות מהמעביד שלכם לקבל קרן השתלמות. ההטבה של קרן השתלמות עשויה להגיע לסכום של כמה אלפי שקלים בשנה.

תשואה גבוהה בקרנות השתלמות

קרנות  ההשתלמות מספקות לכם תשואה

יש לדעת כי קרנות ההשתלמות מספקות לכם תשואה מרשימה לאורך זמן, כאשר הן מנוהלות על ידי  מנהלי השקעות בבתי השקעות. ככל שעובר הזמן התשואה הופכת למשתלמת ביותר.

יש לכם אפשרות לעבור בין המסלולים השונים

אם אתם מתלבטים איזה קרן השתלמות לבחור הרי נעדכן אתכם כי באפשרותכם לעבור בין קרן השתלמות אחרת לאחרת  וכך גם באפשרותכם לעבור מחברה אחת לאחרת. במידה ולאחר בדיקה מקיפה תרצו לעבור מקרן השתלמות אחת לאחרת תוכלו לעשות זאת במהירות.

כיצד תבחרו את קרן ההשתלמות  הטובה ביותר

השלב החשוב ביותר הוא לבחור את קרן ההשתלמות הטובה ביותר.  במצב זה יש לבחון את הפעילות של בעל קרן ההשקעות לאורך זמן רב.  נדגיש כי ככל שהבדיקה נמשכת זמן רב יותר כך התוצאה תהיה לשביעות הרצון שלכם. במהלכה של הבדיקה אתם בוחנים למעשה את מצב השוק האם השוק חלש או חזק ומשברים המתרחשים בשוק.


אם לאורך זמן קרן ההשתלמות אשר בדקתם מנצחת, הרי זוהי הבחירה הנכונה

שימו לב למדדים ובדקו האם קרן ההשתלמות אשר בדקתם לאורך זמן מנצחת, הרי זוהי הקרן הטובה ביותר.


חשיבות מבחן התשואה

במסגרת הבדיקה יהיה עליכם לערוך את מבחן התשואה- במבחן זה תבדקו אילו קרנות השתלמות סיפקו את התשואה הגבוהה ביותר. באתרים שונים באינטרנט תוכלו לבחון את קרנות ההשתלמות השונות וכך לקבל את התוצאה.

התייעצו עם מומחים בתחום

על מנת לבחון את הקרנות אשר מספקות את התשואה  הגבוהה ביותר ההמלצה היא להתייעץ עם מומחים בתחום. ככל שתקדימו לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר כך תהיה לכם האפשרות לבחון את הנושא בצורה מקיפה.  התייעצות עם מומחים בעלי שם וידע רב בתחום תסייע לכם בבחינת הקרנות השונות וכך תהיה לכם האפשרות לקבלת מענה מקיף. מומחים אשר צברו ידע רב בתחום לאורך השנים ידעו לענות בצורה טובה על כל השאלות שלכם.

להתייעצות עם צוות המומחים של MY ADVICE

ביטוח נסיעות לחו”ל פספורטכארד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Button דילוג לתוכן