מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל נועד להגן אלינו במגוון רחב של מקרים אשר מתרחשים כאשר אנחנו נוסעים לחו"ל.

הפוליסה הבסיסית בא לתת לנו מענה במקרה של אירוע רפואי אשר התרחש לנו כאשר אנחנו בחו"ל,

בפוליסה יש כיסוי בגין ההוצאות הרפואיות אשר קשורות למקרה הרפואי שקרה לנו וכוללת מספר סעיפים שבאים לתת לנו מענה במקרה של אירוע רפואי בין היתר הפוליסה מכסה, אשפוז, פינוי רפואי, הוצאות שלא קשורות לאשפוז כמו בדיקות רופא ובדיקות אבחון, תרופות, טיפולי חירום בשיניים, החזר הוצאות עקב שהות ארוכה יותר בחול כתוצאה מהמקרה הרפואי, הטסת מלווה למקום האשפוז של המבוטח בחו"ל, העברת גופה, חבות כלפי צד שלישי, איתור חיפוש וחילוץ של המובטח.

על גבי הכיסויים הבסיסים הנ"ל ניתן לרכוש הרחבות לפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל כך שתכלול עוד מגוון רכב של מקרים כמו ביטוח לכבודה, דברי ערך, איחור בהגעת כבודה, ביטול נסיעה, קיצור נסיעה, החמרה של מצב רפואי קיים, הריון עד שבוע 32, ספורט אתגרי, ספורט חורף ועוד.. 

 

חשוב לדעת שבין ביטוח הנסיעות לחו"ל השונים קיימים הבדלים במגוון רחב של נושאים למשל בצורת התשלום במקרה של תביעה, לדוגמא בביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד במקרה תביעה תוכלו לשלם עבור הטיפול דרך כרטיס אשראי ייעודי אשר תקבלו מפספורטכארד בעוד בחברות אחרות תצרכו לשלם מכיסכם הפרטי ולאחר מיכן לבקש החזר מחברת הביטוח.

מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל

מה לא כלול בביטוח נסיעות לחו"ל?

בביטוח נסיעות לחו"ל הפוליסה הבסיסית מכסה מגוון רחב של אירועים ומקרים אבל חשוב גם לדעת מה הפוליסה לא מכסה להיערך לכך בהתאם, במידה ואתם כן זקוקים לפתרון באחד מן המקרים הבאים חשוב שתצרו איתנו קשר ככה שנוכל להעניק לכם פתרון במידה ואכן קיים כזה.

אז מה הפוליסה לא כוללת?

  • בביטוח הבסיסי לנסיעות לחו"ל לא קיים כיסוי בגין החמרה של מצב רפואי שהיה קיים לפני הטיסה, כמו מחלות כרוניות לסוגיהם.
  • בתוך הפוליסה הבסיסית לא קיים כיסוי בגין מקרים שנגרמו כתוצאה מעיסוק בספורט אתגרי או מפעילות סקי ולכן במידה ואתם מתכננים לעסוק בפעילות זאת במהלך הנסיעה לחו"ל יש לרוכש את ההרחבה המתאימה לכך.
  • ביטוח נסיעות לחו"ל לא כולל כיסוי להפלה יזומה, הוצאות מעקב הריון שותף, בדיקות מעקב, בדיקות שגרתיות והוצאות שאינם הכרחיות מבחינה רפואית לאבחון או טיפול באירוע חירום.
  • ביטוח הנסיעות לחו"ל הבסיסי אינו מכסה כסף מזומן או שווה מזומן, הוצאות ויזה, תוכנות מחשב או מידע שאבד מהמחשב, מכשירי טלפון, כרטיסים/ אישורי כנסיה, מחשבים, מצלמות, מטען אישי מתכלה כמו בושם, דברי אומנות ועוד. לחלק מהדברים הנ"ל ניתן לרכוש הרחבה ספציפית שבמסגרתה הנושא הספציפי כן יכוסה במסגרת הפוליסה. 
במידה ויש לכם שאלות נוספות אנחנו ב – MY ADVCIE  נשמח לעזור לך בכל נושא ובכל שאלה.
 
במסגרת מגוון השירותים הרחב שלנו אנחנו מעניקים גם שירות של סדר בתיק הביטוחי באמצעות הר הביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Button דילוג לתוכן