פספורט קארד ביטוח נסיעות לחו"ל

סוכנותMY ADVICE  היא משווקת מורשת של ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד, בביטוח נסיעות לחו"ל כמו בכל ביטוח חשוב להיעזר
בסוכן ביטוח בעל רישיון ולעשות את הפוליסה בדרכו בשל מספר סיבות, ראשית ביטוח פספורט קארד שנעשה דרך
MY ADVCIE הוא זהה במחיר לחלוטין לביטוח
שתעשו ישירות מול פספורט קארד עצמה ככה שעניין המחיר הוא לא רלוונטי בשאלה איכן לעשות את ביטוח הנסיעות לחו"ל של פספורט קארד.

היתרון המרכזי לעשות את הביטוח  דרך MY ADVICE הוא שבמקרה וחס וחלילה משהו ישתבש במהלך השהות בחו"ל ותזדקקו למשהו קצת יותר מורכב מביקור פשוט אצל הרופא עדיף שיהיה לכם סוכן ביטוח חזק מאחוריכם שיוכל לעזור לכם בניהול התביעה מול חברת הביטוח ובמקרה הנ"ל מול פספורט קארד, השירות בחברת פספורט קארד הוא אכן מצויין אבל לא מושלם וכאשר יש מאחוריכם סוכן ביטוח טוב כל תהליך התביעה הופך לפשוט וקל יותר מה גם שהדבר לא גורם לכם להוצאה כספית נוספת מהכיס בגין הטיפול שלנו.

פספורט קארד

מדוע לעשות דווקא פספורט קארד?

היתרונות בביטוח נסיעות לחו"ל של פספורט קארד הם ברורים, ראשית אין צורך להוציא כסף מהכיס במקרה של טיפול רפואי, לפי היציאה לחו"ל אתם מקבלים (אם אין ברשותכם מנסיעות קודמות) כרטיס אשראי ייעודי לתשלום עבור טיפולים רפואיים ובמקרה ואתם נזקקים לטיפול רפואי אתם פשוט מרימים טלפון לחברת הביטוח או לסוכן הביטוח ומבקשים לפתוח את הכרטיס על מנת לשלם עבור הטיפול הרפואי. אופן ההתנהלות הנ"ל שונה מהותית מרוב ביטוחי הנסיעות לחו"ל  האחרים בתחום ששם תצטרכו להוציא קודם כל כסף מהכיס הפרטי שלכם ולאחר מיכן לבקש החזר מחברת הביטוח, דבר שהוא לרוב לא נוח במיוחד כאשר מדובר במקרים יותר מסובכים שם צריך להוציא סכומים גדולים יותר עבור הטיפול הרפואי ולא תמיד יהיה לכם כסף זמין לשלם על הטיפול הרפואי ולאחר מיכן לבקש את ההחזר מחברת הביטוח.

איך עושים את הביטוח באמצעות  MY ADVICE ?

התהליך הוא פשוט וקל, כל מה שצריך הוא ללחוץ על הלינק הנ"ל: פספורט קארד

שיעביר אתכם לעמוד הראשי שלנו לצורך רכישה, שם כל מה שצריך לעשות הוא ללחוץ על הלינק שרשום עליו לרכישה וישר תעברו לאתר הרשמי של פספורט קארד שמקשור ל- MY ADVCIE לאחר מילוי קצר של כל פרטי הנוסעים ותאריכי הנסיעה תופק לכם פוליסת הביטוח, בנוסף חשוב שתשמרו את הפרטים שלנו כך שנוכל לסייע לכם כל בעיה שלא תצוץ במהלך הנסיעה.

טיסה נעימה וחזרה בטוחה.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Button דילוג לתוכן