5 דברים שחשוב שתדעו על תאונות אישיות

כל מה שאתם צריכים לדעת על תאונות אישיות – טיפים חשובים להתנהלות תקינה!

5 דברים שחשוב שתדעו על תאונות אישיות

גם אם תהיו הכי זהירים והכי מחושבים אתם עדיין נמצאים בסכנה ממשית להיפצע בתאונות אישיות בין אם בעבודה , בבית , ברחוב או אפילו בקניון . אם גם לכם יצא לשמוע מידי פעם אנשים מדברים על ביטוח תאונות אישיות הנה 5 דברים שחשוב שתדעו על תאונות אישיות.

  • תאונות אישיות הינו תחום שאולי דומה ונקשר לתחומים נוספים אך הוא עומד בפני עצמו ולמעשה חברות הביטוח הבינו את הפוטנציאל שטמון ומציעות ביטוח תאונות אישיות .
  • למעשה ביטוח תאונות אישיות מציע פיצוי כספי במקרה של נזק גופני המכוסה בפוליסת הביטוח . הפיצוי ניתן ללא תלות וללא קשר עם ביטוחים נוספים אחרים שיש למבוטח כדוגמת אובדן כושר עבודה או ביטוח בריאות – למעשה היתרון העיקרי של ביטוח התאונות האישיות הינו העובדה כי הוא עומד בעצמו ואינו תלוי בביטוחים אחרים .
  • המושג תאונות אישיות מכיל מגוון נרחב (ואפילו די מקורי) של מקרי תאונות וסיכונים החל מנפילה במדרגות הבית , החלקה באמבטיה , מעידה ברחוב ועד תאונות דרכים ובמקרים יותר חמורים. משכך , חשוב לוודא כי פוליסת ביטוח התאונות האישיות תכסה מגוון נרחב של סיכונים ותאונות.
  • תאונות אישיות יכולות להתרחש בכל זמן ובכל מקום ולכן חשוב להיות מבוטחים ומוגנים כך שבשעת צרה תוכלו לקבל פיצוי כספי הוגן . עם ביטוח תאונות אישיות אתם ללא ספק יכולים לישון בשקט שכן המדובר בביטוח התקף כל הזמן ובכל מקום בעולם .
  • במצב של תאונות אישיות הנזק העתידי עלול להיות רחב היקף ונסביר – אם חס וחלילה נפלתם ברחוב או החלקתם באמבטיה ונזקקתם לטיפול רפואי או אשפוז גם למי שיש ביטוחים נוספים מלבד ביטוח תאונות אישיות , כדוגמת ביטוח בריאות , אולי זכאי להחזר כספי עבור הטיפול והאשפוז אך במקרים רבים זה ממש לא מסתיים בכך . במקרים בהם נוצרה פציעה חמורה כמו שבר הרי שכל החיים משתנים ועלינו לעבור הליך שיקום , להחסיר ימי עבודה , להשתמש באביזרים נלווים להליכה או עמידה ועוד מגוון שינויים .

ביטוח התאונות האישיות למעשה מעניק לכם כיסוי מלא ומקיף לכמעט כל ההוצאות אשר נלוות לאחר הפציעה או התאונה כך שתוכלו ליהנות מליווי ותמיכה. אם גם אתם מעוניינים בביטוח תאונות אישיות מומלץ לבחור בסוכן ביטוח או בחברה מקצועית ואמינה שתדאג להתאים לכם פוליסה רחבה ומקיפה שתגן עליכם בכל בעיה.

MY ADVICE מתמחה גם במגוון פתרונות לטסים לחו"ל כולל ביטוח פספורטכארד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Button דילוג לתוכן