ביטוח חיים

ביטוח חיים, נקרא גם ביטוח ריסק (RISK), כיסוי אשר מעניק פיצוי כספי מיידי, לפי הסכום הנרכש, למוטבים הרשומים בפוליסה בקרות אירוע מוות מכל סיבה של המבוטח.

המטרה הבסיסית של ביטוח החיים הוא להגן על יקירכם מפני קשיים כלכליים במקרה מוות ו/או נכות שלכם המפרנסים.

האם יצא לכם לחשוב מה יקרה לרמת החיים שלנו בקרות אסון של אחד מבני המשפחה? רובנו נוטים לא לחשוב על היום של אחרי אך זאת בהחלט האחריות שלנו!

ביטוח חיים הוא מוצר פשוט, ברור ולא ניתן להתווכח עליו על כן השוואת המחירים במוצר זה בין החברות השונות יכול להוזיל משמעותית את העלות עבורך.

לכל חברות הביטוח קיימים מחירונים רשמיים שונים אשר משתנים בהתאם לגיל, מין, עישון, עיסוק ומצב בריאותי.

בעקבות עליה מתמדת בתוחלת החיים, חלה בשנים האחרונות ירידה משמעותית במחירו של ביטוח החיים.

במיי אדווייס אנו מתחייבים לבחור עבורכם מבין מגוון חברות הביטוח השונות את ביטוח החיים במחיר הטוב ביותר תוך בחינת העלות לאורך השנים.

0%

מהציבור לא מודע להוזלה בביטוחי החיים שאישר משרד האוצר.

0%

מהלקוחות שהגיעו אלינו הצליחו להוזיל עלויות בביטוח החיים.

0%

הוזלה ממוצעת בעלות הביטוח החיים השנתי.

ביטוח חיים- האם זה כדאי?

ביטוח חיים הוא בהחלט מוצר חיוני, אבל צריך לדעת לבחור את הפוליסה הנכונה. ישנם שני סוגים של כיסוי ביטוחי. ריסק- כיסוי מפני מוות וכיסוי בשל אובדן כושר עבודה. 

בשנת 2006 עמדו פוליסות הביטוח בתיקים המשתתפים ברווחים על כ-83 מיליארד שקל והייתה ירידה חדשה בשיעור הפדיונות בשנת 2001, מה שמעיד על החשיבות הגדולה של ביטוח החיים בעיני המבוטחים.

ביטוח חיים -ריסק למקרי מוות, הנו כיסוי ביטוח המבוסס על מות המבוטח. הוא מקנה למוטבים של הפוליסה, סכום חד פעמי ולעתים גם קצבה חודשית זאת במהלך תקופת הביטוח בלבד. כאשר לוקחים משכנתא, רוכשים גם ביטוח חיים. במקרה של מות המבוטח, יתרת ההלוואה תשולם בדרך כלל לבנק עבור יתרת המשכנתא שהותיר המבוטח אחריו. במידה וביטוח החיים כולל את שני בני הזוג, ואחד מהם נפטר, השני כבר לא מחויב בתשלום המשכנתא. בביטוח חיים עם מרכיב ריסק, אם לא מתרחש מוות של המבוטח, הוא אינו זכאי לקבל סכום כלשהו. 

ביטוח מנהלים- הוא ביטוח חיים

ביטוח מנהלים מורכב מהפרשות העובד לתגמולים וכן של המעביד. עלויות הפרמיה משולמות על ידי המעביד והעובד. ביטוח מנהלים הוא למעשה ביטוח חיים. הוא כולל כיסוי למקרי מוות, אובדן כושר עבודה או נכות. פיצויי פיטורין וחיסכון לגיל פרישה. בפוליסות ביטוח חיים החדשות, מחליט המבוטח איזה חלק מהפרמיה יהיה לחיסכון קצבתי ואיזה לחיסכון הוני. ביטוח חיים מעניק הטבות במס בדרך של זיכוי ממס ובנוסף ההפקדות של מעביד לחיסכון הפנסיוני מוכרים לעובד כהוצאה. 

יתרונות ביטוח חיים

החיסרון הכי גדול בביטוח חיים הוא דמי ניהול יקרים, אבל יש לו גם יתרונות רבים. חברת הביטוח לא יכולה לבטל את הפוליסה באופן חד צדדי, אלא אם כו המבוטח לא שילם את הפרמיה, גם לאחר שהחברה הודיעה לו על כך.

בפוליסת ביטוח חיים עם מרכיב של חיסכון, זכאי המבוטח לכספים גם בתוך תקופת הביטוח. אם חלילה הוא נפטר במהלך תקופה זו, המוטב בפוליסה זכאי לכספים.

במקרה של התאבדות במהלך 12 החודשים הראשונים של הביטוח, פטורה חברת הביטוח מתשלום הביטוח.

אף אחד לא רוצה להשאיר את המשפחה שלו ללא פרנסה, ואף אחד לא רוצה להישאר ללא פרנסה. ביטוח חיים שמקנה פיצוי על אובדן כושר, מבטיח שמקרה של מחלה או תאונה, יקבל המבוטח סכום כספי כל חודש למחייתו, כפי שרשום בפוליסה, להבטיח את המשך כלכלתו וכלכלת משפחתו.

למאמרים ומידע נוסף בנושא ביטוח חיים:

ביטוח חיים

ביטוח חיים

למה לי בכלל ביטוח חיים? תוחלת החיים עלתה ואתם יכולים לחסוך אלפי שקלים בביטוח החיים בשנת 2018 הוזלו משמעותית פוליסות ביטוח החיים. אם יש לכם כיסוי

קרא עוד »

מעוניינים לקבל הצעה מסודרת? השאירו פרטים ונציג יחזור אלכם

Call Now Button דילוג לתוכן