ביטוח ריסק

ביטוח ריסק מגן על המבוטח ועל בני משפחתו במקרה של פטירה, נכות, אובדן כושר עבודה ועוד.

ביטוח ריסק, ביטוח חיים או ביטוח סיכון הם שמות שונים לביטוח שנועד לספק יציבות כלכלית עבור קרוביו של המבוטח במקרה של מוות או אובדן כושר עבודה מסיבות אחרות.

ביטוח בדרך כלל נועד להגן על המבוטח עצמו, ולפצות אותו במקרה של פציעה או פגיעה. לעומת זאת, ביטוח ריסק הוא הביטוח היחיד שהמבוטח לא רוכש עבור עצמו, אלא עבור משפחתו. למעשה, ביטוח ריסק קובעים סכום פיצויים אותו יקבלו קרוביו של הנפטר במקרה והוא יילך לעולמו.

ביטוח ריסק הוא אחד מסוגי הביטוח הנפוצים ביותר, ומקובל לחלק אותו לשלושה סוגים מרכזיים:

  1. ביטוח אובדן כושר עבודה – ביטוח ריסק מסוג אובדן כושר עבודה מהווה רכיב מרכזי בפוליסת ביטוח ריסק מנהלים. הביטוח נועד להעניק לקרובי המבוטח מעטפת הגנה כלכלית במקרה שהמבוטח יאבד את היכולת לפרנס.
  2. ביטוח חיים – אובדן בן משפחה קרוב הוא אתגר כלכלי לא פשוט. ביטוח חיים נועד לסייע למשפחה להתמודד עם אובדן ההכנסה. במקרה כזה, המוטבים הרשומים בפוליסה יזכו לפיצוי חד פעמי על פי הגדרת הפוליסה. אם לא אירע מוות במהלך תקופת הפוליסה, המבוטח לא יהיה זכאי לפיצוי.
  3. ביטוח מחלות קשות – גילוי מחלה קשה היא אתגר עבור החולה ועבור בני משפחתו. ביטוח ריסק מסוג מחלות קשות נועד לסייע לחולה ולמשפחתו להתמודד עם התקופה הקשה מבחינה כלכלית. הביטוח מעניק פיצוי כספי חד פעמי במקרה של גילוי המחלה אצל המבוטח. גובה הפיצוי וסוגי המחלות אותן יכסה ביטוח ריסק נקבעים בתנאי הפוליסה.

איך מקבלים את הפיצויים?

קיימות 3 דרכים לקבלת כספי הפיצויים:

האפשרות הראשונה היא קבלת הפיצויים מיד עם התרחשות המקרה הביטוחי. האפשרות השניה היא קבלת כספי הפיצויים רק בסיום תקופת הפוליסה, ולא מיד כאשר אירע המקרה הביטוחי. אפשרות נוספת, שעשויה להתברר כמוצלחת יותר, היא קבלת סכום הפיצויים בתשלומים חודשיים.

למי כדאי לרכוש ביטוח ריסק?

ביטוח ריסק הוא מוצר ביטוחי נפוץ ומומלץ, אולם לא לכל אחד. הביטוח מיועד בראש ובראשונה לבעלי משפחות, אנשים להם ילדים קטנים התלויים בהם. במקרה מוות של אחד מההורים, תיפול המעמסה הכלכלית על הורה אחד, ביטוח ריסק יסייע בהתמודדות.

הביטוח מתאים גם לבני זוג להם אין ילדים, כאשר במקרה של מוות או אובדן כושר עבודה של אחד מבני הזוג, יקבל בן הזוג פיצויים. אנשים להם ביטוח ריסק מתאים פחות הם רווקים צעירים, או אנשים מבוגרים שילדיהם כבר מסתדרים בכוחות עצמם.

השוואת ביטוחים

ביטוח ריסק הוא רק אחד מעוד מגוון רחב של פוליסות ביטוח. כאשר חושבים על רכישת פוליסת ריסק, או כל פוליסה אחרת, חשוב לבצע השוואת ביטוחים, ולבחור בפוליסה שמתאימה לכם. תוכלו לקבל מידע מקצועי באינטרנט, ולהבין את ההבדלים בין הפוליסות השונות. חשוב להבין גם את ההבדלים בין חברות הביטוח השונות, שמציעות תנאים שונים.

עניין נוסף אליו חשוב לב הוא כפל ביטוחי. אנשים לא מספיק מודעים לביטוחים שהם רכשו, כך נוצר מצב שהם רוכשים פוליסות כפולות ומשלמים כסף מיותר. כדי להימנע מטעויות, כדאי להתייעץ בסוכן ביטוח מורשה. סוכן ביטוח ריסק יסייע לכם להבין מהם הסיכונים בהם אתם נתונים, ואילו ביטוחים רלוונטיים עבורכם.

אנחנו ב-MY ADVICE מתמחים בכלל סוגי הביטוח. פנו אלינו, ואנחנו ננתח את מצבכם הביטוחי, ונבנה לכם תיק ביטוח שיתאים למידות שלכם, ובמחיר הנכון עבורכם.

איך רוכשים ביטוח ריסק לשותפים?

בכל פעם שאתם שוקלים לקנות משהו כמו ביטוח ריסק לשותפים או כל סוג אחר של ביטוח, יש את הנושא של האותיות הקטנות וכל הפרטים שאינכם מודעים אליהם לקראת חתימה על הסכם כזה או אחר.  כך שאם אתם רוצים לדעת שאתם לא מוציאים את הכסף שלכם סתם כך, אלא רוכשים ביטוח משתלם, זה יהיה קריטי לעשות זאת בליווי אנשי מקצוע. אתם מצדכם יכולים לפנות אל אנשי מקצוע שיוכלו לייעץ לכם לפני שאתם בוחרים לחתום על הסכם כזה או אחר, וכך בעצם יתאפשר לכם להיות הרבה יותר רגועים מהצד שלכם.

זה ללא ספק משהו שיעניק לכם את האפשרות להיות הרבה יותר בטוחים בסוג הביטוח ריסק שאתם בוחרים לקנות בסופו של דבר. 

רוכשים את הביטוח המשתלם ביותר

במקרים רבים אנשים נופלים לפח כאשר הם לא בודקים בצורה מספר מעמיקה את הביטוח ריסק שהם בוחרים לקנות, והרי שאם אתם לא רוצים שזה יקרה לכם, אז יהיה כדאי לכם לבחון בצורה מעמיקה ביותר את כל מה  שאתם בוחרים לעשות, שכן רק כך אתם תוכלו לדעת באופן בוודאי שאתם מוציאים את הכסף שלכם בצורה נבונה.

תעשו את הבדיקות שלכם וקחו את הזמן שלכם על מנת להבטיח שאתם הולכים על האופציה המתאימה ביותר בשבילכם. זה ללא ספק משהו שיוכל להעניק לכם תחושת ביטחון מלאה והרגשה שאתם עושים את הצעד הנכון.

מוציאים סכום כספי נוח

בכדי שאתם תוכלו לעמוד בנוחות בתשלום הביטוח, יהיה כדאי לכם להתייחס לסוגי ביטוח ריסק השונים, ולא לשכוח, כפי שהזכרנו לעיל, להתייעץ עם גורם שמתמחה בעולם הביטוחים, כך שיוכל ללוות אתכם לאורך כל הדרך ולעזור לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר. תשקלו היטב את כל הצעדים שלכם, שכן רק כך אתם תוכלו להבין בדיוק מה יהיה כדאי לכם לעשות על מנת שתוכלו לרכוש ביטוח שותפים שרלוונטי לגביכם.

זה לא משהו שאמור להיות לכם יותר מידי מסובך אם רק תבינו טוב יותר את הביטוחים השונים ותעשו את הבדיקות שלכם בנושא, אשר יעזרו לכם להחליט. כפי שאתם בוודאי יכולים לתאר לעצמכם, חתימה על ביטוח ריסק כזה או אחר זה משהו שאתם יכולים לעשות בקלות יחסית, אבל ביטוח שבאמת שווה את הכסף שלכם זה משהו שקשה למצוא, ולפיכך אנו תמיד נמליץ לכם בחום להיות סבלניים לפני שאתם בוחרים לשלם בעבור ביטוח ריסק כזה או אחר, שכן אנו בטוחים שההבדל יהיה משמעותי.

מעוניינים לקבל הצעה מסודרת? השאירו פרטים ונציג יחזור אלכם

Call Now Button דילוג לתוכן