קופות גמל

MY ADVICE ביטוח ופיננסים מתמחה בניהול קופות גמל וביצוע ניתוח מקיף של התיק הפיננסי הקיים. 

אנחנו מציעים לך פגישת שירות ללא עלות וללא התחייבות על מנת לעבור איתך על התיק הקיים ולבצע עבורך התאמה של כל מרכיבי החיסכון – דמי ניהול, תשואה(בחירת גוף מנהל), רמת סיכון ושירות. 

קופת הגמל היא מכשיר חסכון לטווח ארוך שהמחוקק העניק לחוסכים בה הטבות מס משמעותיות.

הקופות עברו המון שינויים לאורך השנים כאשר העיקרי שבהם הפריד בין כל הכספים שהופקדו לפני 2008 שהיו ניתנים למשיכה בצורה הונית כלומר בפעם אחת (בהתאם לתנאים מסויימים ) לבין כספים שהופקדו לאחר שנת 2008 והם הפכו לקיצבתיים כלומר כספים שניתן לקבל מהם קצבה בלבד (קיימים חריגים שניתן באמצעותם לעשות משיכה בצורה הונית במידה ועומדים בתנאי מינימום )

החיסכון מנוהל באמצעות חברות הביטוח ובתי ההשקעות (אלטשולר שחם, ילין לפידות…) .

מה חשוב לבחון בבחירת הגוף שמנהל את קופת הגמל?

בבואנו לבחור קופה, יש להתחשב במספר פרמטרים חשובים. לכל אחד מהם משקל שונה בהשפעתו בבואנו להצטרף לקרן. לכן, נפרוס בפניכם את אותם הפרמטרים הנפוצים ואף אציין את רמת חשיבותם.

אדוויס

תשואות

זהו פרמטר אשר מתבסס על תוצאות העבר ויכול במידה מסויימת לשקף ביצועים עתידיים אך בבואנו לבחור קרן, נתחשב בו כפרמטר חזק ביחס לפרמטרים אחרים שכן ישנם יצרנים המובילים בתשואות גם לאורך שנים.

אדוויס

דמי הניהול

זהו פרמטר קבוע ידוע מראש והוא בהחלט משפיע באופן ברור על בחירת הקרן. חשוב לציין כי דמי הניהול נגבים מהצבירה בלבד כאחוז מסך הכספים הצבורים בקופה. היצרנים המנהלים את קרנות ההשתלמות רשאים לגבות דמי ניהול מקסימאליים של עד 2% לשנה הנגבים מהצבירה (מסך הכספים הצבורים בקרן) והם מחושבים כשנתיים.

ADVICE

רמת הסיכון

כל הכספים בקרן ההשתלמות מנוהלים בשוק ההון כאשר יש חשיבות עליונה להתאים את רמת הסיכון בקרן באופן פרטני בהתאם לגיל החוסך וההעדפה האישית שלו לסיכון. לעיתים בחירה שגויה של רמת הסיכון יכולה להוביל להפסדים בקרן או לחלופין לתשואה נמוכות יתר על המידה.

סוכנות ביטוח

שירות

זהו מרכיב שבהחלט ניתן לייחס לו חשיבות. אמנם לא הוא זה שיעלה את ערך כספכם במישרין אך לעיתים בעת הצורך, כאשר נזדקק למידע מהיר ע"מ לקבל החלטה, התנהלות בפדיון כספים, בקשה לשינוי מסלול השקעות, שאלות טלפוניות ומוקד שירות בהחלט, זהו עוד נטבח בבחירת קרן השתלמות

קופות הגמל  ניתנות לניוד בין חברות הביטוח ובתי ההשקעות תוך שמירה על וותק הקרן וללא שום פגיעה בחוסך וזאת על מנת ליצור תחרות בתחום.

בקופת הגמל יש באפשרותנו לבחור את רמת הסיכון הרצויה על פי פרופיל אישי – וזאת כמובן בהתאם להיצע המסלולים הקיימים בחברה בה בחרנו, החל ממסלולים סולידיים ועד למסלולים מתמחים.

 בכל עת ניתן לעבור מאפיק אחד לאחר על פי בחירתך. המעבר מתבצע ללא פגיעה בוותק או בזכויות.

מעוניינים לקבל הצעה מסודרת? השאירו פרטים ונציג יחזור אלכם

Call Now Button דילוג לתוכן