ביטוח תאונות אישיות

אלו מקרים מכוסים על ידי ביטוח תאונות אישיות?

ביטוח המקנה פיצוי כספי בגין מוות, נכות רפואית צמיתה, אבדן כושר עבודה, כוויות, אשפוז, שברים וסיעוד, כל זאת בתנאי שנגרמו כתוצאה מאירוע תאונתי בלבד.

ביטוח תאונות אישיות מקנה לך כיסוי במהלך תקופת ההתאוששות מהתאונה ועוזר לך לשמור על רמת החיים אליה אתה מורגל גם כאשר אינך מסוגל לעבוד עקב התאונה שארעה לך.

ביטוח תאונות אישיות עוזר על ידי מתן פיצוי כספי חד פעמי במקרים של:

  • מוות מתאונה – במקרה של מוות מתאונה, ישולם למוטביך פיצוי חד-פעמי בגובה סכום הביטוח, כפי שציינת בפוליסת הביטוח.
  •  
  • נכות מתאונה – פיצוי כספי חד פעמי במקרה של נכות קבועה עקב תאונה, היכול לסייע לך ולמשפחתך לשאת בהוצאות הנגרמות כתוצאה מנכות

במקרה של נכות חלקית קבועה, ישולם חלק יחסי מסכום הפיצוי שנרכש בתוכנית, בהתאם לתנאי הביטוח.

  • שברים וכוויות – פיצוי כספי חד פעמי כתוצאה מתאונה, גובה הפיצוי מחושב בהתאם לפגיעה, החישוב נעשה לפי רשימת האיברים והכוויות המוגדרים בפוליסה.
  •  
  • סיעוד מתאונה – מצב בריאות ותפקוד ירודים של מבוטח כתוצאה מתאונה בלבד אשר בגינו הוא אינו מסוגל לבצע בכוחות עצמו חלק מהותי של לפחות 3 מתוך 6 הפעולות הבאות: לקום ולשכב, להתלבש ולהתפשט, להתרחץ, לאכול ולשתות, לשלוט על סוגרים,  להתנייד. יקבל המבוטח פיצוי חד פעמי.
  •  
  • אשפוז מתאונה – מתן פיצוי יומי בגין ימי אשפוז כתוצאה מתאונה בבית חולים בארץ או בחו"ל בסכום הנקוב בדף פרטי הביטוח החל מתום תקופת ההמתנה ולתקופה מוגבלת.

 

ביטוח תאונות אישיות מתאים לכולם. הביטוח מומלץ לאלו אשר חיים בקצב אחר ובצורה לא שגרתית, למבוגרים אשר מועדים יותר לנפילות, וכמובן גם לאלו אשר נוהגים לרכוב על אופניים בכבישים, מבצעים ספורט אתגרי וחובבי פעילויות אקסטרים למיניהן. 

ניתן למצוא פוליסות ביטוח תאונות אישיות עבור מגוון רחב של קהלים, לקשישים, צעירים, הרפתקנים ועוד. מאחר וסוג זה של ביטוח מגן מפני אירועים לא ודאיים ואקראיים, ההצטרפות אליו מצריכה הצהרת בריאות קצרה ביותר ולמעשה תקפה בצורה מידית. נצלו זאת והבטיחו את עתידכם הכלכלי.

מעוניינים שנבצע עבורכם בדיקה להוזלת התיק הביטוחי? פנו אלינו – MY-ADVICE סוכנות ביטוח 

מעוניינים לקבל הצעה מסודרת? השאירו פרטים ונציג יחזור אלכם

Call Now Button דילוג לתוכן