הר הביטוח, כפל ביטוחי וסדר בתיק הביטוחי

לרבים כיום בישראל יש כפל ביטוחי, כלומר מצב שבו הם משלמים פעמיים ויותר בגין אותו כיסוי בדיוק, המצב הנ"ל נוצר בשל הרצון הרב של חברות הביטוח, המוקדים הטלפונים וסוכני ביטוח שחלקם לא תמיד רואים את טובת המבוטח, למכור ביטוחים וכמה שיותר ללא קשר מה יש כיום למבוטח והאם הוא באמת צריך עוד ביטוח שדומה כמעט בדיוק למה שיש לו כיום.

דוגמא טובה שיכולה להמחיש עד כמה מצב של כפל ביטוחי הוא לא נכון עבור המבוטח, ניתן לראות בתחום של ביטוחי הבריאות, במהלך השנים נתקלנו במאות מקרים של אנשים אשר היה להם 2 ביטוחים בריאות ולפעמים גם הרבה יותר מזה, כאשר בפועל אין צורך ביותר מביטוח בריאות אחד.

הר הביטוח כפל ביטוחי

זאת בשל העבודה שבן אדם לא יעבור ניתוח פעמיים, גם לא השתלה וכנראה גם לא ייקח תרופה כמה פעמים רק בשביל שחברת הביטוח תשלם את הכסף בגין הביטוח שהוא עשה.

כך נוצר מצב שמאות אלפי מבוטחים משלמים סתם עבור ביטוחים שהם מעולם לא ישתמשו בהם ובמידה והם לא יעשו שום דבר אקטיבי ויבררו מה יש להם בדיוק, הם גם ימשיכו לשלם בגין אותם ביטוחים גם בשנים הבאות ופשוט לזרוק לפח כל שנה מאות ואלפי שקלים .

למי המצב הנוכחי נוח?

התשובה היא פשוטה, חברות הביטוח ממשיכות לקבל את הפרמיה כל חודש בגין אותם ביטוחים כפולים וכל עוד אתם מחזקים בהם וממשכים לשלם בגין אותם ביטוחים באופן שותף אין בכך שום בעיה.

מה עושים על מנת לטפל בכפל הביטוחי?

דבר ראשון חשוב להיות אקטיביים ולברר מה יש לכם כיום, ניתן לעשות את הבדיקה בצורה מאוד פשוטה דרך הר הביטוח, שם תוכלו למצוא מידע בגין הפוליסות הקיימות שלכם כיום וכמה אתם משלמים. המידע מהר הביטוח יכול לתת לכם מידע חלקי אבל לא מלא משום שלא מצויין בהר הביטוח מה הכיסויים הספציפים שיש בכל פוליסה שלכם ומה ההבדלים בין הפוליסות השונות.

בשביל לעשות את הבדיקה הזאת צריך להוציא את הפוליסות עצמם חברות הביטוח ולהשוואות אותם.

על מנת לקבל את התמונה המלאה של התיק הביטוחי ולהבין האם יש לכם כפל ביטוחי, האם אתם משלמים יקר עבור הביטוחים הקיימים שלכם והאם ניתן להוזיל בעלות הכוללת שלהם ניתן להשאיר את הפרטים שלכם באתר שלנו ואנחנו נחזור אלכם, הבדיקה מבוצעת כמובן ללא עלות מצד המבוטח.

אנחנו ב- ADVCIE ביטוח מתמחים בבדיקה של תיקים ביטוחים בעזרת הר הביטוח הוזלת עלויות ביטוח ובדיקה של כפל ביטוחי, לפרטים נוספים ניתן להשאיר פרטים בתחתי העמוד ונציג שלנו יחזור אלכם. 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Button דילוג לתוכן