הוזלת ביטוח חיים

תוחלת החיים עלתה ואתם יכולים לחסוך אלפי שקלים בביטוח החיים

בשנת 2018 הוזלו משמעותית פוליסות ביטוח החיים. אם יש לכם כיסוי ביטוחי, חשוב שתבצעו בדיקת עלות עדכנית ותחסכו אלפי שקלים.

עברו כבר מספר שנים מאז שרכשתם ביטוח חיים, ואתם לא ממש זוכרים כמה כסף אתם משלמים. הכסף יורד בכל חודש מהוראת הקבע, ובינינו, אתם לא טורחים לבדוק כל שקל שיורד.

כנראה שאתם מפסידים. לאחרונה משרד האוצר אישר לחברות הביטוח להוזיל את המחירים על ביטוחי החיים ומי שיבדוק זכאות יוכל לחסוך סכומים משמעותיים.

כמה כסף אפשר לחסוך?

בעלי ביטוח חיים יכולים לקבל הוזלה של עשרות אחוזים על התשלום החודשי לביטוח החיים. כלומר, לחסוך מאות שקלים בשנה בלי שום מאמץ. אגב, גם מי שעדיין לא רכש ביטוח חיים, יוכל לרכוש ביטוח חיים במחיר אטרקטיבי יותר מאי פעם.

הזכאות להנחה תלויה במספר משתנים, כמו גיל, מין, מקצוע ועוד. תוכלו לבצע בדיקת זכאות במהירות רבה כאן:

העלייה בתוחלת החיים מוזילה את מחיר הביטוח

ביטוחי חיים, או בשמם המקצועי 'ריסק', נוצרו כדי להבטיח את העתיד של היקרים לנו במקרה של פטירה. אם חס ושלום נמות, יקבלו הקרובים לנו סכום כסף נכבד, בהתאם לתנאי הפוליסה. עלות הפוליסה משתנה בהתאם לנתונים אישיים, והיא משולמת בהוראת קבע חודשית.

על פי נתוני הלמ"ס, מאז שנות ה-50 עלתה תוחלת החיים של האוכלוסייה בישראל בכ-12 שנים. לנתון הזה יש השלכות כלכליות שיכולות לחסוך לכם הרבה כסף. המשמעות של העלייה בתוחלת החיים היא שהסיכוי למוות פתאומי בגיל צעיר פחת, לכן ניתן להוזיל את עלות ביטוח החיים.

גורם נוסף שמוביל לירידת מחירי הפוליסות הוא התחרות המתגברת בשוק, שגורמת לחברות הביטוח להציע מסלולים משתלמים יותר.

כדי לחסוך: בידקו עוד היום כמה אתם משלמים וכמה אתם יכולים לחסוך

בעלי פוליסות ביטוח חיים מכל הסוגים יכולים לחסוך מאות שקלים בשנה בעזרת בדיקה פשוטה. הבדיקה תאפשר לכם לשמור על תנאי הפוליסה הקיימת, ולהוזיל את העלות החודשית בעשרות אחוזים.

בדיקה אחת פשוטה שתחסוך לכם אלפי שקלים בשנה

אף חברת ביטוח לא תיצור איתכם קשר מרצונה החופשי ותציע לכם לחסוך מאות שקלים בשנה. כדי לחסוך אתם צריכים להיות אקטיביים, ולבצע בדיקה פשוטה ללא עלות. שירות חינמי חדש מבית advice ביטוח, שמנוהלת על ידי אריה (לין) קפולסקי ומיכאל רזניק, יאפשר לכם לבדוק באופן יסודי את רכיבי ביטוח החיים שלכם ולחסוך אלפי שקלים, בקלות ובמהירות.

90% מהישראלים לא יודעים שהם יכולים לחסוך אלפי שקלים בלי לפגוע בכיסוי הביטוחי שלהם. כדי להיות בצד הנכון של הסטטיסטיקה ולהתחיל לחסוך, בצעו בדיקת זכאות חינם.

זקוקים לעזרה נוספת? אנחנו כאן לכל שאלה:

Call Now Button דילוג לתוכן