מחשבון ביטוח חיים

ביטוח חיים הוא מוצר פנסיוני בסיסי שכל אחד צריך, אבל איך בוחרים את הביטוח הנכון? "מחשבון ביטוח חיים" הוא שירות חדש של משרד האוצר, המאפשר להשוות בין ביטוחים ולמצוא את הביטוח המתאים עבורכם.

ביטוח חיים הוא הסכם שנחתם בין חברת ביטוח למבוטח, ומקנה פיצוי כספי במקרה של פגיעה במבוטח. למעשה, המבוטח משלם לחברת הביטוח פרמיה חודשית, ובמקרה שהוא יפגע, הוא או מוטביו יקבלו פיצוי כספי. הפיצוי יכול להיות משולם כסכום חד פעמי או כקצבה חודשית, בהתאם למפורט בפוליסה.

מקובל לחלק את ביטוחי החיים לשלושה סוגים: ביטוח ריסק, פוליסת חיסכון וביטוח מעורב. מלבד הסוגים האלה, קיימים הבדלים רבים בין הפוליסות השונות, ובין התנאים שמציעות חברות הביטוח. האדם הממוצע לא ממש יודע באיזו פוליסה לבחור. אנשים לא ממש חושבים על הביטוח שלהם, וברוב הזמן מתעלמים באלגנטיות מכך שעלול לקרות להם משהו. כאשר הם בכל זאת מחליטים לרכוש ביטוח, הם פשוט מסכמים עם הסוכן בלי לבדוק יותר מדי.

אנשים נוטים שלא לקרוא את האותיות הקטנות, ולא לבדוק שהם אכן מכוסים בצורה נכונה. כתוצאה מכך, נוצר מצב בו אנשים רוכשים פוליסות לא מתאימות, כפולות או מיותרות. הם משלמים הרבה כסף לחינם, וכשקורה להם משהו הם מגלים שהכיסוי לא ממש מתאים להם.

כדי להתמודד עם הבעיה הזו, השיק משרד האוצר שירות חדש בשם מחשבון ביטוח חיים. זהו למעשה אתר אינטרנט שמאפשר להשוות עלויות ביטוחי חיים, וביטוח חיים למשכנתא, ולבצע השוואה יעילה בין החברות השונות.

הגברת השקיפות

המהלך הזה מצטרף למגמה שהולכת וצוברת תאוצה בשנים האחרונות, וכוללת הנגשה של מידע לאדם הפרטי. הציבור רוצה לדעת יותר, והאינטרנט מאפשר להנגיש לו את המידע. באמצעות הגברת השקיפות בתחום הביטוח, מעוניין משרד האוצר להגביר את התחרות בתחום, ולעודד אנשים לבדוק ולשפר את מצבם הנוכחי.

מדוע כל כך חשוב להשוות?

חשוב להבין שגם אנשים שביצעו בדיקות ורכשו פוליסה משתלמת וזולה, לפני מספר שנים, עשויים לגלות שהם יכולים לחסוך. כמעט כל פוליסות ביטוח החיים שנעשו בשנים עברו יקרות יותר מהפוליסות שנמכרות כיום. אם רכשתם פוליסה לפני יותר משנה-שנתיים, כדאי שתבצעו בדיקה קצרה שיכולה לחסוך לכם הרבה כסף.

כמה כסף אפשר לחסוך באמצעות מחשבון ביטוח חיים?

אם אתם מתעצלים, ואומרים לעצמכם שזה לא באמת משנה, כדאי שתחשבו פעמיים, כי בדיקה במחשבון ביטוח חיים באמת יכולה לחסוך לכם. באמצעות בדיקה קצרה עם מחשבון ביטוח החיים של משרד האוצר תוכלו לחסוך עד עשרות אלפי שקלים לאורך כל חיי הפוליסה. סכום כסף לא מבוטל, שכל אחד היה מעדיף להשאיר בחשבון הבנק שלו.

איך מבצעים את הבדיקה?

כדי לבצע את הבדיקה יהיה עליכם להיכנס תחילה למחשבון הביטוח של משרד האוצר >

בדף שיפתח תבחרו את סוג הפרמיה, ותמלאו את הפרטים האישיים שלכם בהתאם להוראות.

לאחר מכן תמלאו את סכום הביטוח המבוקש ואת תקופת הביטוח הרצויה. כדי לבצע את ההשוואה יהיה עליכם להקיש על הכפתור "לחץ להשוואת תעריפים".

מיד לאחר מכן תקבלו טבלה הכוללת חברות ביטוח שונות, תעריפי פרמיה, ואפשרות ליצור קשר מידי עם החברה. תוכלו גם לייצא את התוצאות לקובץ אקסל או להדפיס אותן. בנוסף, תקבלו גרף שמתאר את התפתחות תשלומי הפרמיה לאורך השנים.

הבדיקה מאפשרת שקיפות ומידע ביתר קלות, אולם היא לא תבטיח לכם פרמיה שמתאימה עבורכם. כדי לרכוש את הביטוח הנכון צריך הבנה בתחום, ויכולת להוזיל עלויות.

אנחנו ב-MY ADVICE מתמחים בשיפור עלויות ביטוחי חיים, ומבצעים בדיקת הוזלת עלויות ביטוח ללא עלות או התחייבות.

לביצוע בדיקת הוזלת ביטוח ללא עלות או התחייבות >>

מעוניינים לקבל הצעה מסודרת? השאירו פרטים ונציג יחזור אלכם

Call Now Button דילוג לתוכן