תוכניות חיסכון

חברת ADVICE ביטוח מתחמה במתן פתרונות חיסכון במגוון אפשרויות כמו תוכניות חיסכון וקופות גמל להשקעה בחברות הביטוח השונות.

כיום חלק גדול מהציבור משקיע את כספו באמצעות הבנקים שמפנים אותו להפיקים הכדאיים ביותר עבור הבנק כמו פקמים מקמים וכו… בשל סביבת הריבית האפסית אפיק חיסכון זה לא מייצר כמעט תשואה ואם לוקחים את המדד בחשבון ישנם תקופות שאף נוצרים הפסדים בתוכנית החיסכון, בנוסף לאיטים הבנק מחייב אותנו גם לסגור את הכסף לפרק זמן מאוד ארוך ככה שהגמישות שלנו יורדת בצורה משמעותית.

אפיק חיסכון נוסף שהבנק מציע לנו הוא קרנות הנאמנות שם העמלות שהבנק גובה מאיתנו  ברוב המקרים הם מאוד גבוהות מה גם שריבוי העמלות מקשה מאוד לדעת מה הוצאות הניהול האמיתיות.

חיסרון נוסף באפיק זה שבמידה והחוסך רוצה לעבור מסלול השקעה נוצר אירוע מס.

בשונה מתוכניות חיסכון אלה ניתן להשקיע את הכסף באמצעות קופת גמל להשקעה או בתוכניות חיסכון בחברות הביטוח כאשר היתרנות שלהם על פני האפיקים באמצעות הבנקים הם:

  • מסלולי השקעה – ישנו מגוון גדול של מסלולי השקעה אשר מתאים לכל משקיע ולכל תקופת זמן. יש מסלולים עם רכיב מניות גבוה, בינוני ואפילו אפסי ממש כמו בקופות הגמל.
  • נזילות – בשונה מתוכניות החיסכון בבנק, רוב תוכניות החיסכון בחברות הביטוח נזילות ברמה היומית ואין צורך לסגור את התוכנית למספר שנים כדי לקבל אחוז רבית יותר גבוהה.
  • מיסוי מעבר בין מסלולי השקעה אינו נחשב אירוע מס ובנוסף, יש בתעניות אלה דחיית מס לעת המשיכה – מה שמאפשר לכסף להמשיך לעבוד ולא לשלם עליו מס עד לביצוע המשיכה
  • עלויות – אמנם יש תכניות החיסכון בחברות הביטוח עם דמי ניהול אשר נגבים, אך מעבר לכך אין עמלות נוספות הקיימות בבנק בדרך כלל – עמלת מינימום, מקסימום, קניה, מכירה, שמירה, אי ביצוע וכו׳.

מעוניינים לקבל הצעה מסודרת? השאירו פרטים ונציג יחזור אלכם

Call Now Button דילוג לתוכן